HİKAYEMİZ

Merhaba! Ben Kübra.

7 yıl boyunca kurumsal hayatın içinde koşturdum. Ardından kızım İnci ailemize katıldı.

Yoğun mesai içeren iş hayatına devam edemedim. Bir anne olarak hem kızımı kendim büyütmeye, hem çalışmaya, hem de kızım için aradığım ürünleri üretmeye karar verdim.  Ve 'parilico' markası böylece doğmuş oldu. 

Biliyorum ki bir bebek dünyaya gelirken çeşitli hazırlıklar yapılıyor. İstedim ki hem bebek tenine en uygun hem de bütçe dostu ürünleri anne ve babalarla buluşturayım. Bebekler çabuk büyüse de kullandığı eşyalar onlara yıllarca eşlik etsin. Örneğin oyun halısını yorgan, çarşafı da yatak değiştirdiğinizde battaniye olarak kullanmaya devam edin. Birçok hemcinsim ile keyifle tasarlayıp ürettiğimiz ürünleri umarım siz de bebeğinizle keyifle kullanırsınız!

Renkli Küçük Dünyalar!

Renkli Küçük Dünyalar!

Parilico'nun kökleri, bebeklerin dünyasına duyduğumuz derin sevgi ve saygıdan gelir. Bu hikaye, en saf ve masum varlıklarımız olan bebeklerimize daha iyi bir gelecek inşa etme arzusunu yansıtır. Biz, her bebek giysisi ve oyuncak tasarımının ötesinde, annelerin ve babaların gözlerindeki parıltıyı ve bebeklerinin gülümsemesini hayal ederiz. Her ürünümüz, bebeklerin konforunu, güvenliğini ve mutluluğunu düşünerek tasarlanır ve üretilir. Bebeklerimizin ciltleri hassastır, bu yüzden en kaliteli kumaşları seçer ve özenle işleriz.Parilico'nun temel ilkesi, bebeklerimizin sağlığını ve mutluluğunu korumaktır. Ürünlerimiz sağlık standartlarına uyar ve sıkı denetimlerden geçer. Sizlere, bebeğinizin en iyi versiyonunu oluşturmanız için gerekli araçları sunmak için buradayız. Her gün, bebeklerimizin dünyasını daha renkli, daha rahat ve daha güvende kılmak için çalışıyoruz. Bebeklerin mutluluğunu inşa etmeye devam etmek ve bu hikayede sizinle birlikte büyümek için buradayız. Parilico ile, bebeklerin dünyasına dokunun, özel anları paylaşın ve mutluluğun izini sürün.