İptal ve İade Koşulları

Teslimat

Parilico olarak tüm ürünlerimizde stoklu çalışmaktayız. www.parilico.com'dan saat 16:00'a kadar verdiğiniz (kişiye özel ürünler hariç) tüm siparişler aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz ortalama 4 iş günü içinde belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.  

İade ve değişim

Aldığınız ürünlerin değişim veya iadesini teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde yapabilirsiniz. Değişim talebinizi info@parilico.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.

Değiştirilecek ürünler yeniden satılabilme özelliğini kaybetmemiş, kullanılmamış,  hasar görmemiş olmalıdır. Paketin size gönderildiği gibi ürünlerin tamamı orjinal faturasıyla birlikte tarafımıza ulaştırılmalıdır. Zarar görmüş, yırtılmış, kullanılmış olan ürünlerin iade veya değişimi yapılmamaktadır. Bu şekilde gelen ürünler karşı ödemeli olarak tekrar müşteriye gönderilecektir. Müşterinin tercihine bağlı iade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Gönderenin kargo ücretini ödemediği durumlarda, kargo ücreti ürünün iade bedelinden kesilecektir. Kişiye özel ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Firma kaynaklı kusurlu ürünlerde kargo ücretini müşteri ödemez.

İade edilmek istenen ürün firmamıza ulaştıktan sonra incelemeye alınacaktır. İnceleme sonucunda üründe herhangi bir deforme, hasar olmaması halinde (kargo ücreti hariç) ücret iadesi kredi kartınıza yapılacaktır. Bankanıza bağlı olarak hesabınıza geri ödemenin yansıma 5-7 iş günü sürebilmektedir. Havale ödemelerinde ise ücret iadeniz vereceğiniz banka hesabına gönderilecektir.